Leden 2013

PO dlouhé době

26. ledna 2013 v 19:22 | Áďa |  Moje kecy...
Ahooj .. po dlouhé době :´) sem zase píšu..no těch důvodů proč jsem sem nepřidávala moc není =D ale nejduležitější je měla jsem zaracha :P(škola) a možná ještě budu...Dneska vám sem jdu doporučit jednu stránku , která je vlastně o líčení,šminkách atd. Ta holka :D co tam je si myslím ,že je známa...mě teda osobně připadá jako nějaké celebrita :´D .....

Tady - http://getthelouk.com je její offic stránka :) a tam najdete videa,články,fotky a nevím co všechno.. :DD Určo koukněte na ty její videa :´) nejlepší ty její hlášky :D doufám,že se sní potkám někdy osobně :) má teda trošku "ujetý" účes.. - vyholené strany :´P..ale je to v módě a já ji její styl neberu :*
Lou(jméno její) doporučuje vlastně kosmetiku,kterou má a používá jí :D.... má super články - např. Senzabox třeba na každý měsíc... na senzabox.cz - si ho můžete objednat za 289 kč - asi si ho koupím :´)*Má toho strašně moc..jako myslím si že za to utratila tak milión :D Určo koukněte na těch jejich offic stránkách má i stránky na její Youtube kde taky určo koukněte , třeba i na starší videjka :))

Tady dávám její fotku - jak vypadá
Sluší jí to :**


No nic méně :D určo koukněte protože to stojí fákt za to .. sice já ve svých no za dva měsíce? :D nebo míň ve svých 13 :´) se takhle asi líčit nebudu ,ale něco zkusím :))

Tak ahooj... Áďa

tip!-nehty

18. ledna 2013 v 21:03 | Kačís ♥ |  Kosmetika..

Čauky po dlouhé době zase píšu!!
Dneska tady mám peo vás tip!!!;)
Týká se to nehtů!Asi vás taky tak štve že když si nalakujete nehty musíte minimálně 8 min. čekat!!Mám pro vás řešení!!Jak si nalakujete nehty tak si zapněte fén a ofénujte svoje vlhké nehty!;))

Dobré co???Já osobně to tak dělám a doporučuji!!!XD