Červenec 2013

Nákupy za měsíc ČERVENEC

31. července 2013 v 11:40 | Áďa |  Moje kecy...
Ták,a je to tady..dneska je ten den...:D kdy tu jsou první nákupy:D to zní divně..hm...noaco. Budu tady přidávat většinou nákupy - KOSMETIKA. Snad chápete. Někdy přidám třeba oblečení,ale to bude zase jinak:DDost keců jdeme na to :)

Outfit 0,1.

28. července 2013 v 12:24 | Áďa |  Diskuze...
Dneska jsem se rozhodla přidat nějaké ty outfity.:) Vybrala jsem 4 z we♥it :) tyhle se mi líbí asi nejvíc,samozdřejmě ,že se mi jich líví víc a víc :D ,ale tyhle byly asi nejpěknější,co jsem včera našla :)

Ten 2 má blbou kvalitu no.. :/

Jinak tyhle jsou naprosto úžasné,aspoň mě se teda líbí :) Chtěla bych si takové oblečení koupit,ale většinou to co chci v obchodě nemají :/ a když se koukám po netu,že bych si něco objednala,tak je to drahý -.- Třeba mě osobně se nechce dávat 500 kč za tričko:D nebo 1000 za kraťasy -_- okey ,kupuju si někdy drahší věci,ale né za 500 kč trička :D nejsem boháč,sorry:D...

Líbí se vám? :)

Někdy udělám nějaký outfit v polyvore :))

Áďa :)


P.S - víte,že ve čtvrtek je měsíc v pr*eli :D :( - nevíte co?:D

Summer :))) ♥

24. července 2013 v 18:50 | Áďa
Hoj:),tak jak si užíváte léta? Já nejlíp :3 Dneska jsem byla nakupovat,takže...ták:D

Sorry,že nepřidávám,ale není čas :/

Jinak čekejte ke konci července něco o těch nákupech-jak jsem psala v minulém článku :)) dneska jsem toho koupila celkem dost :))

Takže se těště :))


Ahoj :3

Já padouch 2 ...

20. července 2013 v 16:17 | Áďa
Hoj:D včera jsem šla s kámoškou do kina na "Já padouch 2"...bylo to nej :D prostě zasmáli jsme se..všichni:D celé kino (y) a né málo...Prostě doporučuju tam jít :) máte šanci do 21 :D do zítřka? Heh,už ani nevím kolikátého je :P
Nejlepší jsou "mimoni" (minions) ... s káms jsme se shodli že od včerejška jsem mimoni:D Proč?:D těch důvodů by se našlo :D Třeba ten smích:D nebo "zadek" :DD ....
Video-"zadek":D ještě je jedna verze :)
Jinak rozhodla jsem se že budu sem každý měsíc přidávat něco o líčení atd..né že bych se líčila a dělala videa jako např. Getthelouk :P ale budu buď fotit ty věci a pak udělám recenzi a nebo možná video:) uvidíme.... někdy to budou Nákupy za....nějaký měsíc :D,nebo objevy a přešlapy....nebo nákupy za výhodné ceny :) Jou...nejsem jediná kdo se "opičí" po Lou...ale myslím,že ona na to sama taky nepřišla ;)

Pak co jsem se rozhodla..ták píšu jako kdyby příběh :) nevím jestli ho tady budu zveřejňovat (tak,proč to tu píšu?:D) ,ale možná že jo :) Uvidíme jak budu mít náladu a čas..ale teď když jsem u babičky tak toho napíšu hodně :)

No tohle by bylo :D

jinak jak už jsem psala...minions :D nejlepší :P*


Tak se zatím mějte :)) Áďa

Songy :)

15. července 2013 v 18:43 | Áďa |  Diskuze...
Hoj :P takže...už jsem doma,a rozhodla jsem se že budu víc aktivní ;) pokud to půjde :) pokusím se přidávat každý den :)
Dneska jsem se rozhodla přidat pár písniček,které teď poslouchám...:) Tak doufám,že se některé zalíbí i Vám ;)Některé jsou starší,některé už ztohoto roku :)

Tuhle miluju :3 už ten videoklip je super =3 ikdyž .... :DDsem tam je tam něco..víc:Dprostě až to uvidíte tak budete vědět co myslím :D (y)
Ten klip :3 jinak písnička je rytmická a je super ;)
Ten kdo mě sleduje na asku,mohl tušit že tuhle sem dám :D Jojo..Little Mix..super klip i písnička :*
Abych řekla pravdu,tak tuhle poslouchám pořád dokola :P Tuhle si určitě poslechněte ;) Je krásná :´) Love it!
Tahle je celkem stará :) ale pořád oblíbená a pěkná..někdo ho nemusí kvůli jeho hlasu...ale tak každý má nějaký hlas :´)
A mě se líbí :D
Zase Maroon 5 :D:P Noaco....tahle je ta "novější" :D Je pěkná...:)

A ještě jedna :´) tuhle si asi nikdo neoblíbí a ani nemusí! ALE! pro mě moc znamená :´) zvlášť když mi ji poslal někdo koho mám moc ráda :3 On ví :))


Znáte nějaké?:))

Áďa

Dovolená...blogu

9. července 2013 v 20:14 | Áďa
Ahoj,právě jsem od vás z ČR nácházím několik kilometrů daleko :3 možná někdo kdo zvás to teď čte ví,kde jsem....jsem na dovolené v Chorvatsku :) budu tady do soboty-neděle :) jsem tu už od neděli (jinak:D) takže tady nebudu nic přidávat..snad to chápete né?:)


Takže zatím se mějte,nemažte se mě prosíím z affsek atd. ;) kdyby někde byla kontrola,tak víte kde jsem a proč se nezapisuju ;) nechejte si mě tam :))


Tákže,zatím se mějte ..... a užívejte si léta ;) Áďa


Jdu zase na pláž :D :33*

Videoodpověď??:)

4. července 2013 v 12:32 | Áďa
Ahoj...tak jak si užíváte léta? Tenhle článek už píšu po 3 ..dobrý pocit no..ehm -__-

Možná že bych pro vás natočila videoodpoveď:)) ale nevím..podle otázek:)) vy mi totiž píšete někteří na ask..ale já na to neodpovíídám ? proč...? já sama nevím:D ale asi založím blogový ask takže tam se budete moc ptát :))


Takže jestli chcete zeptejte se mě na cokoliv :)) odpovím vám :3Video bych mohla natočit :)) no ještě se rozmyslím ;))


ZAtím HOJ!