Říjen 2013

Story of my life.

28. října 2013 v 15:02 | Ádrii
Hi,ano..na začátek se vám chci zase omluvit za moji neaktivitu... prostě myslela jsem si,že tu budu přídávat aspoň 2-3 články za týden..ale? nemůžu...všechno se teď sere,když se mi něco začne dařit,je klid...tak se něco zase začne pořádně srát-.- Zákon scháválnosti! (neříkejte,že je to blbost,a neexistuje..) No,nicméně se vám omlouvám...- je mi to už trapné,se pořád omlouvat,ale co už...
Když jsou teď ty "prázdniny" tak se pokusím teda něco přidat... stejně je mi blbě..

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Slyšeli jste už "story of my life" ? Ta písnička je ehklsdjfj!! prostě božíí:3 nepochopím,jak může být něco tak úžasného! Poslouchám jí pořád dokola! je nádherná:') už se těším na to album! Určitě si ho koupím:)
Je tu někdo kdo se taky tak strašně moc těší na "1D day" ? - kdyby někod nevěděl o co jde máte to tady -

Lidi....jak já bych chtěla na koncert 1D..taťka se mě dneska ptal jestli nemají třeba koncert ve Vídni - (jednou se o tom psalo,že by tam mohli být..)- naznačil mi tím že bych tam možná jela!-slyšela jsem pak taťku jak mamce říká,že kdyby byli ve Vídni,že bych mohla jet..!:D:)
Ale jak to vidím,tak kluky můžu vidět jen ve snu.. Když měli přijet tady do Prahy tak jejich producent (?) řekl,že sem se bojí přijet jen proto, že by nevyprodali arénu! Tohle nepochopím! opravdu si myslí že tady není tolik directionerek? (no,převážně directionerek :D)
Tak snad jednou.... - proč pořád říkám to "snad" a to snad nikdy není ? .__.