Leden 2014

x true dream x

23. ledna 2014 v 20:01 | adríí
hi,darling. i´m sorry,I apologize again , I fucked it up at all.... blah,blah.
hah,a teď machruju s "angličtinou" ...noaco. doufám,že tomu rozumíte.
opravdu se omloouvám,ale nestíhám.
co je nového? splní se muj,sen. pojedu do anglie a francie:3 - do Londýna,a Paříže na 6 dnů:3 i´m happy:3
jedem,se školou...sice až někdy v dubnu,bo co - "musí nám do DOVOLIT naše milá paní ředitelka" .__. - takže ani nevím jestli to bude v dubnu-.- nebo až někdy v květnu...červnu.. -
no nicméně,strašně těšing:3 jede i moje dobrá kámoška,takže to bude prostě best ever! už aby byl duben!:3 x)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
tákže asi ták. nuda,nuda,nuda. další článek o ničem,ale co už. opravdu nevím co psát,tak aspoň píšu nějaké to "info" no.
asi udělám,článek o tom co budem vůbec v té Anglii a Paříži dělat...kam půjdem,atd.
Jinak,co výzo? u mě se radši nebudu vyjadřovat....


mějte se!:3
adrůů.

oh,okay.

17. ledna 2014 v 20:50 | adruu
hi darling,opravdu mooooc se vám chcu omluvit,za moji neaktivitu. ale prostě,já to nestíhám. teďka těch posledních 10 dní,samé testy.__. fakt sorry,ale myslím že vám tu nemusím vysvětlovat tisíc kecůů proč jsem nepřidávala atd. postě ŠKOLA. takže ták.
no nicméně,teď už bych přidávat měla...pokusím se.
co je nového?? hmm..chech,celkem nic,no. minulou sobotu,jsem byla nakupovat v ově:3 celkem dobrý nákupy,ale neužila jsem si je tolik jak s kámoškama. znáte to,když jdete s rodiči,tak musíte honem honem spěchat .__. takže jsem vlastně nakoupila nejvíc v tally weijl...protože tam šla i mamka a tam se jí toho hodně líbilo,takže jsme tam byly dýýýl,a to už taťka mlčel:D hahah.
samozdřejmě když jsem šla do claire´s tak tam jsem byla sotva 2 minuty,už taťka nadával,takže jsem si nekoupila nic no. (yy) . sněma se prostě nedá "všude" nakupovat. když jdu s kámoškama,můžu být kde chcu klidně hodinu:D,nojo.
ale dala jsem si tapi tea:3 (něco jako bubble tea) nejlepšíí prostě:3 fotka:3 - originální,no.chech.
tákže asi ták...jo,vím tenhle článek stojí zase za nic,ale příště už přidám nějaký článek co bude mít nějakou tu úroveň.
co děláte? já koukám na primu Love...dávaj,tam Let´s dance 2..stejně není v telce nic jiného a dobrého. pro někoho na nově potter,ale to mě nebaví...ně.
zítra twilight:33 3 díl - zatmění (na primě!) mrtě těšíng,budem koukat s kámoškou:3 ojéé..olala....hááááááh ....klid.
a ještě ke všemu PLL,sice nevím jestli budou nové díly,ale měly by být. jinak kdo kouká na PLL? viděli jste už 4x15? nejlepší,a zároveň strašně napínavé,táákže jsem nervóózní co bude dáál. no nic,musíme čekat. heh.
Užíjte si víkend:3 papap:*

blah,blah.

7. ledna 2014 v 19:14 | adrušáá
čáučáu. dnešní článek bude stát zase za nic,ale to je jedno. chtěla jsem první psát o něčem jiném,jenže...plány se změnily.. hah.
jak jde škola? u mě?? ještě to jde,ale začnou nám testy,a to už bude dost velký problém. akorát chemie-.- to je tak děsnýý předmět...hlavně dneska-.- nic nechápu,a ty zápisky učitelky,vůbec nestíhám. takže to pak opisuju od kámošky. "s velkou radostí".
jinak,ten bruslák v sobotu,byl celkem v pohodě. sice pár bých držkopádu,ale fajn fajn. potkala jsem sice někoho ze školy,ale dobrý.
x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
jinač zítra je novej díl PLL :3 mrtě těšing! jakože u nás (ČR) bude až zítra,jinak se mi zdá že v jinčích státech už je - beztak zase budeme pozadu no...jako ve všem - radši to už neřeším.
jen nevím jestli ho zítra stihnu,protože prostě mám toho moc na učení - na ty testy atd.
x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x x
lidi..? potřebuju poradit..jaké si mám koupit Bubble tea (tapi tea)? opravdu nevím,uvažuju nad melounem a liči kuličkama - ten doporučuje hodně lidí,tak nevím....jaké by jste si dali vy?
dííky:*


tak se mějte,bitcheees moje,adrušáá:*

TAG - Co dělá mě mnou ?

3. ledna 2014 v 19:18 | Adruška
čáučáu, dneska jsem se rozhodla,udělat konečně známý TAG - Co dělá mě mnou ? - chtěla jsem ho napsat ještě minulý rok,ale bohužel,nějak jsem to nestihla. (určitě za to může strašně důležitý důvod,hah.)
TAG má celkem 15 otázek.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
1. Kolik měříš?
něco okolo 163-165 cm? jo,jsem trpaslík. cheche.
2. Kolik ti je let?
13
3. Kdy ses narodila?
9.3.2000
4. Jakých trendů se většina tvého oblečení drží?
většinou to co se nosí a to co se mi líbí,nechcu se chlubit.
5. Máš nějaké piercingy/tetovaní?
nemám,ale chci tetování :3
6. Existují nějaké potraviny, které nemusíš/nesnášíš?
jojo,tak kdo by něco neměl rád?
7. Jaká je tvá aktuální nejoblíbenější písnička?
Celé album od 1D - Midnight Memories, celkem jsem si oblíbila smutnou písničku od Sii - breathe me, pak takové ty mixy hudby (ano,líp jsem to vysvětlit nemohla-.-), od reaga - jsi to jediný co mám, písničky od Riri - třeba - What Now, Monster, od Passengera Let her go, písničky od Miley, od Aviciiho - Wake me up, Hey brother.
8. Zlato vs. Stříbro?
Ani jedno. Dřív,když jsem byla malá tak jsem nosila od narození do 9 let zlaté náušnice,ale pak se mi to přestalo líbit a začla jsem nosit,bižutérii:)
Stříbro...ty jsem nikdy neměla,spíš jen takové ty "fake" stříbrné náušnice,z Claire´s,ve tvaru peace,nápisů,infinity atd. a ty se mi líbí:)
9. Jaké jsou tvoje záliby?
blog,poslouchání hudby,někdy plavání,ale už dloooho jsem nebyla plavat - protože jsem zdechlá,hahahah. - nakupování,líčení.. a pití bubble tea:3, pití "lateček,káviček" ze starbucksu a mekáče :3 - hoodně zvláštní záliba.noaco,chech.
10. Rtěnka vs. Lesk na rty?
spíš,rtěnky. nevím proč ale příjde mi že většina lesků na rtů lepí,a to mi není moc příjemné. někdy dám sice přednost i tomu lesku,ale to jen když se mi nechce dávat pozor,jestli jsem náhodou nepřetáhla rtěnku,"přes" rty. - (zase ta moje zdechlost .__.), neříkám že u lesku na rty pozor nedávám,ale prostě přece jen rtěnka a lesk je něco jiného.
11. Zima vs. Léto?
léto.
12. Máš akné?
nemám ho nějak strašně moc,ale jakoby "uprostřed" jak je obočí,tak to trochu mám. .___.
13. Ja tvá pleť mastná, suchá nebo normální?
nevím proč,ale příjde mi,že se mi to pořád mění. jsem divný člověk,hihi.
14. Máš pihy?
ne.
15. Jakou velikost mají tvé nohy/boty?
37-38 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Finally...lidi,nevím proč,ale po tomhle TAGU jsem dostala chuť na Bubble Tea:3 a to pořádnou!!!! škoda,že ho nemám doma...nebo kdybych měla doma tu přípravu na to,a nebo...a nebo by bylo nejlepší kdyby postavili bubble tea přímo vedle mého paneláku.! Jo!! takhle by to mohlo být! ... why not?!!- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zítra je sobota....achjo. Proč už musí končit prázdniny?! tyvole,nikam nejdu! žádna škola! .__. problém je ale v tom že nevím kdo mě omluví? no,nevadí nějak vyřeším. Hahah,třeba Harry:3
Abych řekla pravdu na sobotu se fáákt netěším-.- proč? musím jít s rodiči a ségrou na bruslák-.- jako,většina by byla ráda,ale já ne-.- nebaví mě to už,a navíc s rodiči...prooč já? lidi!proooč?! nejhorší je že na mě narvou tu děsnou přilbu (jo,řeknu že ji nechci "nee,to budeš mít" a začnou na mě řvát přes celý bruslák -.- fine.) ,a samozdřejmě tam bude zase celý Rožnov,a všichni hezcí kluci z naší školy,jako vždy .___. takže,o trapasy mám postaráno no.


Tak se mějte. :)

Happy New Year 2014

1. ledna 2014 v 14:15 | Adruš |  Moje kecy...

Heeeyy! Happy New Year!:) - Všem přeju Krásný Nový rok,doufám že bude lepší než rok 2013,protože pro mě minulý rok byl opravdu hrozný. -.-
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dali jste si nějaká přecevzetí (nebo jak se to píše -.-) ?:) Já jo,ikdyž vím,že je beztak nedodržím -.- why not? cha cha-.-
Řekla jsem si,že se pokusím hubnout,ikdyž mi všichni říkají že mám dobrou postavu,stejně si myslím že ne:D,a prostě chci zhubnout a udržet si pěknou postavu.
Začnu víc cvičit,jíst víc zdravých věcí,pít víc čisté vody,než kofoly a takových těch dobrých pitíček:3. Jenže jak se znám, stejně to všechno poruším... "tak proč si dávám nějaké přecevzetí,kruci?!" ha ha...sama nevím.
Pak jsem si taky řekla,že se budu fakt učit - všichni víme,jak to dopadne:D,ale pokusím se no - , a jinak už nic.
Myslím že je toho dost,někdo třeba nemá nic:)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jak jste si užili silvestra? Já jsem byla doma,takže žádná sláva,ale nevadilo mi to. Nebyla bych to já,kdybych se tajně "něčeho" nenapila...tento rok jsem to nějak nepřeháněla -(ještě aby jo,hah...)- "ucucla" jsem si jen trochu šampáňa - Bohemia Sekt - všichni určitě znáte,a pak jsem si cucla něčeho divného,ale bylo to zelené,možna víte co myslím:D,prostě nějaký zelený alkohol....až teď mi dochází,jestli to vůbec alkohol byl...? hehehe,nevadí. Žiju.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ještě jednou Šťastný Nový rok! :)
Mám vás ráda,dětská:3